xCloud SSD Server | 3,99$’a Sunucu Sahibi Olun!

Sunucu optimizasyonu, güvenlik ve dosya izinleri, veritabanı yapılandırmaları gibi teknik detaylar, seçtiğiniz uygulamaya özel  XCloud’un Bulut Uygulama hizmeti ile dakikalar içerisinde otomatik ve tamamen ücretsiz yapılandırılır. Size sadece işinize odaklanmak kalır.

XCloud Server Nedir?

Cloud Server, donanım ve yazılım altyapısı sayesinde kullanıcılarına esneklik sunan, kişisel veya kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilebilen, yüksek performanslı, uygulama ve veri barındırabilme özelliğine sahip yeni nesil sanal sunucudur.

Yorum Yaz

Sınırlı Sayıda!
0 bought

3,99$ 4,99$

  • Normal Fiyat

    4,99$
  • İndirim Oranı

    25%
  • Kazancınız

    $1.00

Kampanya Özeti

Sunucu optimizasyonu, güvenlik ve dosya izinleri, veritabanı yapılandırmaları gibi teknik detaylar, seçtiğiniz uygulamaya özel  XCloud’un Bulut Uygulama hizmeti ile dakikalar içerisinde otomatik ve tamamen ücretsiz yapılandırılır. Size sadece işinize odaklanmak kalır. XCloud Server Nedir? Cloud Server, donanım ve yazılım altyapısı sayesinde kullanıcılarına esneklik sunan, kişisel veya kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilebilen, yüksek performanslı, uygulama ve veri barındırabilme

Paylaş